88300-275TP SeaSport Eze Ride Adjustable Boat Seat Pedestal
LUND SEASPORTS EZE RIDE PED 88300-275TP
Attwood Corp Swivl-Eze Lund Pedestals.
Adjustable Height Power Pedestals (w/ Integral Seat Mount). Extends 2.75" Below Deck. 9" - 12" Satin Anodized Post, 9" Base. ABYC Rating AO - Type A/Operator OK for Helm/Driver position.